top of page
ZAN_2532.jpg

O nas

Dorota Kopczyńska  i Marcin Kamionek -  to my - partnerzy w zdrowiu i chorobie, w słońcu, w deszczu i na mrozie. Oboje - humaniści otoczeni sosnowym lasem i zgrają psów. Ona - z zawodu językoznawca, z zamiłowania psiarz do szpiku kości; uzyskała uprawnienia trenera psów, behawiorysty COAPE, a także ukończyła kurs ZKwP i zdała niełatwy egzamin na asystenta sędziego kynologicznego. On - z zawodu prawnik, z zamiłowania podróżnik i zapalony miłośnik małych münsterländerów.


Dzielimy swoje życie z psami od ponad 40 lat, z kotami - od 15, a prowadzimy hodowlę - dopiero od 4 lat.
Z wielką ochotą szwendamy się tu i tam, pieszo, rowerami lub autem, zawsze w towarzystwie ogonów, bo jakżeby inaczej? Dlatego nasze psy - wszystkie, nie tylko te hodowlane - to Psy Trekkingowe.
(Jedynie koty mogą sobie pozwolić na bycie kotami kamperowo-turystycznymi ;)).
Żyć bez zwierzaków czy siedzieć na pupie w domu - nie potrafilibyśmy...


Prowadzimy niedużą, domową hodowlę psów rasy mały münsterländer zarejestrowaną pod tą nazwą w Związku Kynologicznym w Polsce (ZKwP) oraz Fédération Cynologique Internationale (FCI -> PIESTREKKINGOWY), nastawioną na wykorzystanie wszelkich terenowych atutów tych wspaniałych, niezmordowanych, wszechstronnie użytkowych wyżłów. 


Mały münsterländer to nie tylko pies myśliwski, lecz także wspaniały przyjaciel, który może nam towarzyszyć w prawie każdej formie turystyki i rekreacji w terenie! Właśnie dlatego naszą hodowlę nazwaliśmy Pies Trekkingowy.

Poznajcie NASZE ZWIERZAKI - zapraszamy!

bottom of page