top of page

Miot A

styczeń 2020

  


  

zapowiedz2(jpg).jpg

Ojciec:  Clooney Matice vd. Chesannehof
z hodowli Amelialand (FCI)

Matka: Haga z Kończyckiej Wsi
w hodowli Pies Trekkingowy (FCI)

  

  

haga%20i%20clooney%20tekst_edited.jpg

Annosław Ardapy

Już w nowym domu (Mazowsze)

Pomarańczowa obróżka - Duży, dorodny, wesoły i śmiały chłopiec o mocnym kośćcu, dobrych proporcjach i bardzo ładnej głowie. Biało-brązowy. Lubi dużo spać, ale też chętnie się bawi. Urodził się pierwszy (waga urodzeniowa 401 g).

Annosław_2910.jpg

Antoszka Anielina

Już w nowym domu (Mazowsze)

Czerwona obróżka - Duża, kształtna, bardzo ładnie zbudowana dziewczynka o pięknej głowie i zrównoważonym charakterze. Biało-brązowa. Samodzielna, chętnie poznaje nowe zabawy i nowe przedmioty. Urodziła się druga (waga urodzeniowa 399 g).

Antoszka_2782.jpg

Apolinary Aplinki

Pozostaje w hodowli

Szara obróżka - Spory, kształtny chłopak o imponującej szacie, znakomitych proporcjach i stonowanym charakterze. Deresz w brązowe łaty. Ostrożny, lubi spokojniejsze zabawy. Polecany jako pies wystawowy. Urodził się trzeci (waga urodzeniowa 350 g).

ZZK_3000.jpg

Antolek Asuny

Już w nowym domu (Śląsk)

Biała obróżka - Drobny, filigranowy chłopczyk, delikatny, ale proporcjonalny, wesoły i ruchliwy. Deresz z nielicznymi łatami. Taki uroczy słodziak - do kochania, przytulania i wspólnej zabawy. Raczej nie na wystawy. Urodził się czwarty (waga urodzeniowa 260 g).

ZZK_2893.jpg

Anin Aurelin

Już w nowym domu (Wielkopolska)

Brązowa obróżka - Bardzo żywy, żwawy, ruchliwy chłopaczek, o krótszej, łatwej w utrzymaniu szacie, bardzo praktycznej w terenie. Brązowo-biały. Ciekawy świata, odważny, a przy tym lgnący do człowieka. Polecany jako pies do sportu i rekreacji. Urodził się piąty (waga urodzeniowa 360 g).

ZZK_3104.jpg

Ant Altain

Już w nowym domu (Estonia)

Zielona obróżka - Nieduży chłopiec o bardzo ładnej głowie i dobrych proporcjach. Deresz w brązowe łaty. Samodzielny, sprytny, bystry i inteligentny, o ujmującej osobowości, lubi sam odkrywać świat. Urodził się szósty (waga urodzeniowa 320 g).

ANT_2949.jpg

Alwernia Abisynia

Już w nowym domu (Walia, Wielka Brytania)

Fioletowa obróżka - Drobna, kształtna dziewczyneczka, cicha i spokojna, o zrównoważonym charakterze, bardzo ładna, choć niewielka. Brązowo-biała. Jedno z najspokojniejszych szczeniąt w miocie. Urodziła się siódma (waga urodzeniowa 303 g).

ALWERNIA_2757.jpg

Amalka Aleksandria

Już w nowym domu (Mazowsze)

Żółta obróżka - Dorodne dziewczę o dobrych proporcjach i wyrazistym charakterze. Krótsza, miękka w dotyku szata. Biało-brązowa. Jest świadoma swojej pozycji w stadzie i nie da sobie w kaszę dmuchać. Urodziła się ósma (waga urodzeniowa 320 g).

Amalka_2739.jpg

Apolonka Augustynka

Już w nowym domu (Śląsk)

Niebieska obróżka - Średniej wielkości, ruchliwa dziewczynka, inteligentna i samodzielna. Deresz z nielicznymi łatami. Pionierka w odkrywaniu świata, lubi działać na własną łapę i nie boi się wyzwań. Urodziła się dziewiąta (waga urodzeniowa 320 g).

Apolonka_2805.jpg

Ancuty Atanazyn

Pozostaje w hodowli

Błękitna obróżka - Średniej wielkości chłopiec o wyjątkowej urodzie, z krótkim grzbietem, piękną głową i świetnym kątowaniem. Deresz w brązowe łaty. Bardzo spokojny, podąża za rodzeństwem, nie wdaje się w konflikty. Polecany na wystawy. Urodził się dziesiąty (waga urodzeniowa 345 g).

ZZK_3037.jpg

Arcelin Awajki

Już w nowym domu (Wielkopolska)

Czarna obróżka - Duży, piękny, ciemnobrązowy, spokojny chłopiec o wyrazistej głowie i pieknej postawie. Deresz z brązowym płaszczem. Silnie nastawiony na kontakt z człowiekiem, opanowany, zrównoważony, a przy tym wesoły. Urodził się jedenasty (waga urodzeniowa 370 g).

ZZK_2987.jpg
bottom of page