top of page

MIOT Ch-Cz

 ur. 4 stycznia 2024

BIESNA & JIMMY

Expexting puppies_20231206_205644_0000.png

Pies Trekkingowy
CHOJNIK CZERKASY

(Jimmy Junior)

   JESZCZE WOLNY                             
Chłopczyk; waga urodzeniowa: 383 g

Brązowo-biały, płaszczowy chłopiec, będący zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym wierną kopią swego ojca, po którym otrzymał domowe imię Jimmy Junior. Zrównoważony, spokojny, stabilny emocjonalnie, pewny siebie, o mocnym charakterze - typ faceta, na którym można polegać i który nie musi nikomu niczego udowadniać, bo zna swoją wartość i pozycję.

Chętny do kontaktu, na spacerach zwraca uwagę na człowieka, sam się pilnuje i od czasu do czasu spogląda na przewodnika, przekrzywiając pięknie rzeźbioną głowę i czekając, co nowego możemy mu tym razem zaproponować.

Będzie znakomitym towarzyszem podczas długich, luźnych, bezsmyczowych spacerów po otwartym terenie, a po powrocie do domu - ciepłym przytulasem kanapowym, śpiącym u boku swojego ukochanego człowieka.

ZAN_1094.jpg

Pies Trekkingowy
CHWAŁKA CZEREŃKA

(Mademoiselle Falochron)

  JUŻ W NOWYM DOMU (Śląsk Cieszyński)  
Dziewczynka; waga urodzeniowa: 402 g

Brązowo-biała, płaszczowa dziewczynka z białą falbanką na pupci, zwana Mademoiselle Falochron, wyrosła na radosną, skorą do zabawy panieneczkę o dużej odporności psychicznej. Wesołe usposobienie w połączeniu z łagodnym charakterem i dużą wytrzymałością na stres oraz potrzeba kontaktu z człowiekiem czynią z niej znakomitą towarzyszkę zabaw i wspólnego odkrywania świata.

Sądzimy, że sprawdzi się w rodzinie z dziećmi, nawet tymi rozbrykanymi.

ZAN_1141.jpg

Pies Trekkingowy
CHARŁUPIA CZACZEK

(Dama z Łasiczką)

   ZAREZERWOWANA                                  
Dziewczynka; waga urodzeniowa: 382 g

Dzidzia o imieniu Dama z Łasiczką wyrosła nie tyle na damę, ile na łasiczkę. Piękne dropiate dziewczę nie jest dystyngowaną matroną, zastygłą w portretowej pozie, tylko zwinnym i sprawnym, choć - trzeba przyznać - niebywale uroczym prawdziwym drapieżnikiem. Ma silnie rozwinięty popęd łowiecki i już zauważalną wyraźną pasję. Lubi eksplorować, ale i aportować, kocha zabawy szarpakiem i z wielkim zaangażowaniem oddaje się poszukiwaniom zaginionych chrupek.

Te zalety w pełni doceni opiekun, który będzie chciał rozwijać jej wrodzone zdolności i zapewni jej możliwość uczestniczenia w polowaniach, konkursach lub fascynujących grach i zabawach łowieckich.

ZAN_1222.jpg

Pies Trekkingowy
CHRAPOŃ CZASŁAW

(Podwójny Biały Batman)

     ZAREZERWOWANY                         
Chłopczyk; waga urodzeniowa: 333 g

Malutki, ale bardzo dzielny Podwójny Biały Batman to uroczy, dropiaty chłopczyk ze wszystkimi przymiotami superbohatera: waleczny, odważny, samodzielny, a przy tym roztropny, ostrożny, uważny i myślący. Grzeczny, taktowny i kulturalny w kontakcie z przedstawicielami własnego gatunku, a w relacjach z człowiekami miły, uprzejmy i serdeczny.

Ten pogodny i opanowany kawaler powinien sobie spokojnie poradzić zarówno w cichym domku na wsi, jak i w mieszkaniu w prawdziwym wielkim mieście. Taki facet do tańca i do różańca.

ZAN_1279.jpg

Pies Trekkingowy
CHLEBNA CZARTORIA

(Szczerbatek)

   JUŻ W NOWYM DOMU (Wielkopolska)   
Dziewczynka; waga urodzeniowa: 415 g

Brązowo-biała dziewczyneczka, nazwana w niemowlęctwie Szczerbatek od imienia nocnej furii - pierwszego smoka, który dał się wytresować i tak pokochał swojego chłopca, że gotów był oddać za niego życie - wywróżyła sobie tym imieniem cechy charakteru i osobowości. Szybka i zwinna jak żywe srebro, niezwykle bystra i inteligentna, jednocześnie uwielbia towarzystwo człowieka, kontakt z nim, przebywanie w pobliżu i uczenie się wraz z opiekunem. Poszukuj tego kontaktu i przedkłada go nad zabawy z rodzeństwem - taki kochany, żwawy, radosny Szczerbatek.

Będzie dozgonnym przyjacielem człowieka i rodziny, którzy będą umieli ją wesprzeć w trudnych sytuacjach i poprowadzą przez życie jako mądrzy przewodnicy.

ZAN_1293.jpg

Pies Trekkingowy
CHRUŚCIEL CZAPLINEK

(Niedźwiedź Malajski)

       JUŻ W NOWYM DOMU (Śląsk)  
Chłopczyk; waga urodzeniowa: 366 g

Ciemnodropiaty i apolinarkowaty Niedźwiedź Malajski rozwinął niemowlęce cechy swojej osobowości: spokój, pogodne usposobienie, zamiłowanie do spacerów i odkrywczych wędrówek, niezależność, a przy tym bardzo pozytywne nastawienie do człowieka i otwarty kontakt z otoczeniem.

Mimo ciekawości świata rozważny i przedkładający własne bezpieczeństwo nad nieumiarkowaną żądzę przygód będzie znakomitym towarzyszem wypraw i swobodnych spacerów dla równie spragnionej ruchu rodziny.

ZAN_1354.jpg

Pies Trekkingowy
CHOJNATKA CZAPURY

(Urania - Miss Geometria)

    JUŻ W NOWYM DOMU (Śląsk)        
Dziewczynka; waga urodzeniowa: 320 g

Najmniejsza z miotu, brązowo-biała Urania - Miss Geometria, drobniutka, ale wcale nie kruchutka. Niewielkie rozmiary nadrabia wielkością i siłą charakteru. Umie odszczekać się większym od siebie, nie da sobie w kaszę dmuchać i nie da się w tej kaszy zjeść.

Przedsiębiorcza, asertywna, nieustraszona, zaradna - pasuje do rodziny, która ma pomysł na psa, chce go mądrze uczyć i wychowywać, a przy tym liczy na takiego psiego towarzysza, z którym można konie kraść.

ZAN_1447.jpg

Pies Trekkingowy
CHROŚLA CZECHRONKA

(Misia Pysia)

    ZAREZERWOWANA                                
Dziewczynka; waga urodzeniowa: 400 g

Dropiata i łaciata dziewczyneczka z pyszczkiem i główką swojej mamy Biesny.

Z nieśmiałej Misi Pysi wyrosła na miłą i niekonfliktową, ale odważną i ciekawską pannę, delikatną w obejściu, lecz również pierwszą do poznawania nowych rzeczy i niecofającą się nawet przed groźnym parasolem , choć nielubiącą hałasu i awantur. Lubi za to zabawę i przytulanie, umie zająć się sama sobą i daje sobie radę w różnych sytuacjach.

Sądzimy, że sprawdzi się jako przyjaciel i członek rodziny, nawet wśród małych dzieci, jeśli są czułe i empatyczne.

.

ZAN_1588.jpg
bottom of page