top of page

MIOT C

czerwiec 2023

BARCYNKA & BOWIE

Miot C

ur. 6 czerwca 2023 r.

ojciec: ChNL, Zw. NL 2019 BOWIE
HD A, ED 0/0
wł. Ellen Van Leuken

matka: MłChPL Pies Trekkingowy BARCYNKA BIBIELA
HD A, ED 0/0
suczka z naszej hodowli

20230427_132832.jpg

Pies Trekkingowy
CEKCYN VAN CATTENBROEK

(Dropsik Różowy Nochalek)

JUŻ W NOWYM DOMU - WIELKOPOLSKA
Chłopczyk; waga urodzeniowa: 390 g

Odważny, przyjazny, pogodny i samodzielny, a do tego śliczny, słodki i kontaktowy maluszek, który urodził się z jasną plamką na nosku. Jeśli nosek się nie przebarwi na brązowo, to piesek będzie niewystawowy. Polecany dla rodzin , które jeszcze nie miały psa, a także dla tych, którzy raczej unikają wyzwań związanych z wychowaniem szczenięcia.

ZAN_2017.jpg

Pies Trekkingowy
CISNA VAN CRAAILO

(Duża w Brązie)

POZOSTAJE W HODOWLI
Dziewczynka; waga urodzeniowa: 395 g

Ładna, kształtna, inteligentna i opanowana. Radosna, ale bardzo spokojna suczka, niemal cała brązowa (tylko kilka niewielkich białych plamek, białe nóżki i brzuszek); wielki śpioch - zdarza jej się przesypiać mamusine karmienie. 

ZAN_2305.jpg

Pies Trekkingowy
CEDYNIA VAN CAPELLE

(Herbu Jelita)

JUŻ W NOWYM DOMU
Dziewczynka; waga urodzeniowa: 395 g

Obiecująca, duża suczka z ciekawym układem łatek na grzbiecie, pierwsza do cycusia , mocno przywierająca do maminych sutków. Inteligentna, i przyjacielska, ale też energiczna i nastawiona na odkrywanie i poznawanie nowych wyzwań. Będzie wymagać odpowiedniego
szkolenia.

ZAN_2338.jpg

Pies Trekkingowy
CIESZYSŁAW VAN COELHORST

(Eklerek)

JUŻ W NOWYM DOMU
Chłopczyk; waga urodzeniowa: 380 g

Krąglutki, grubiutki misiaczek, skupiający się na jedzeniu i spaniu; jako jeden z dwóch pierwszych szczeniaczków w miocie otworzył oczka. Oddany, miły, przyjacielski, chętny do współpracy, akceptujący przewodnictwo człowieka. Polecany dla rodzin z małymi dziećmi i jako pierwszy pies w rodzinie.

ZAN_2061.jpg

Pies Trekkingowy
CIMOSZKA VAN CASTENRAAL

(Wieloplamka)

JUŻ W NOWYM DOMU - zm. 13.03.2024... 
Dziewczynka; waga urodzeniowa: 350 g

Ruchliwa, żwawa i żywotna dziewuszka; choć
urodziła się jako jedno z najmniejszych szczeniąt
w miocie, szybko wyrównała wagę, a w końcu
przegoniła większość rodzeństwa. Dziarska
i energiczna, o dobrze rozwiniętym popędzie
łowieckim i wrodzonej skłonności do aportowania,
będzie wymagać odpowiedniego szkolenia.

ZAN_2426_edited.jpg

Pies Trekkingowy
CYPRIANKA VAN CALFREN

(Pupcia z Plamką)

JUŻ W NOWYM DOMU
Dziewczynka; waga urodzeniowa: 390 g

Bardzo dziewczęca, czasem troszkę marudna, czasem troszkę humorzasta, czasem troszkę się rozpychająca między rodzeństwem, ale radosna i przyjacielska, szukająca kontaktu z człowiekiem i bardzo lubiąca mizianie i zabawy. Dziewczynka o nieątpliwym uroku osobistym, krągłym ciałku i ujmującej osobowości .

ZAN_2456.jpg

Pies Trekkingowy
CETTY VAN COLDENHOVE

(Kawaler Maltański)

JUŻ W NOWYM DOMU
Chłopczyk; waga urodzeniowa: 365 g

Niemal cały brązowy - w długim brunatnym płaszczyku;. jako niemowlę ogromnie ruchliwy i niebojący się trudów wędrówki przez cały kojec, a jako 7-tygodniowy chłopaczek bardzo spokojny i opanowany,  lubiący pieszczoty,  ale też ciekawy świata, niepłochliwy. 

ZAN_2085.jpg

Pies Trekkingowy
CICIBÓR VAN CABERG

(Trzy Jodełki)

JUŻ W NOWYM DOMU
Chłopczyk; waga urodzeniowa: 420 g

Wrażliwy chłopczyk o kształtnej główce i z ciekawym układem plamek na plecach. Jako niemowlę łagodny i nieco nieporadny - traci kolejkę do cycusia lub bywa od niego odpychany przez bardziej przebojowe siostry czy braci, jako 7-tygodniowy chłopczyk już pewny siebie i samodzielny, lubiący eksplorować,  dobrze komunikujący się z innymi psami i nastawiony na zabawę i kontakt z człowiekiem. Będzie potrzebować ogłady i uważnego prowadzenia.

ZAN_2181.jpg

Pies Trekkingowy
CETYŃ VAN CULEMBORG

(Pan Jajko)

JUŻ W NOWYM DOMU - MAZOWSZE
Chłopczyk; waga urodzeniowa: 340 g

Wyjątkowo ładny piesek, o kształtnej głowie i ciekawym umaszczeniu, świetnych proporcjach i budowie. Urodził się jako najmniejszy w miocie, ale przez uparte i wytrwałe dążenie do cycusia przerósł rodzeństwo. Jako niemowlę synuś mamusi, poszukujący jej towarzystwa i uwagi, a jako 7-tygodniowy chłopczyk - łagodny i szukający kontaktu z człowiekiem, nieco niepewny w nowych sytuacjach i dlatego niekiedy potrzebujący wsparcia. Lubi zabawy łowieckie i chętnie aportuje, ale nie jest przebojowy i przedsiębiorczy.  Sprawdzi się jako pies jednego opiekuna, a także w cichej i spokojnej rodzinie, również z dziećmi,  ale tylko jeśli są czułe i uważne.  Będzie świetnym kompanem dla spokojnych i łagodnych osób, poszukujących oddanego towarzysza.

ZAN_2263.jpg
bottom of page